Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Ciągniki - Ciągniki specjalne - Ciągnik specjalistyczny Quantum N / V - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

Ciągnik specjalistyczny Quantum N / V

Ciągnik Quantum V o minimalnej szerokości wynoszącej 1077 mm jest odpowiedni do pracy w większości winnic o wąskich rzędach, natomiast przy uprawie roślin posadzonych w szerszych rzędach odpowiednim wyborem będzie Quantum N. Te wąskie ciągniki oferują wszystkie funkcje, osiągi i komfort operatora, których potrzebujesz, aby uzyskać maksymalną wydajność.

Zobacz video

 

 Quantum V Maks. moc silnika [kW/KM]

 Quantum 65V

 48 / 65

 Quantum 75V

 57 / 78

 Quantum 85V

 65 / 88

 Quantum 95V

 71 / 97

 

Quantum N Maks. moc silnika [kW/KM]

Quantum 75N

57 / 78

Quantum 95N

71 / 97

Quantum 105N

78 / 106

CZTERY MODELE DO WYBORU O MOCY OD 65 KM DO 97 KM.

 

Ciągnik specjalistyczny Quantum N / V


Doskonałe osiągi lekkiego ciągnika QUANTUM C.
Dzięki wszechstronnemu i zwrotnemu ciągnikowi QUANTUM C masz wszystko pod kontrolą. Wysoka moc wałka WOM i znakomity wskaźnik mocy do masy umożliwiają wcześniejsze rozpo­częcie pracy w sezonie i wykonywanie prac na miękkim podłożu bez ryzyka związanego ze zbyt wysokim obciążeniem. Rezerwa momentu obrotowego wynosząca do 46% zapewnia doskonałe osiągi ciągników QUANTUM C.

Ciągnik specjalistyczny Quantum N / VŁatwa konserwacja.
Podnoszona pokrywa silnika zapewnia całkowity dostęp do silnika. Dzięki temu możliwa jest szybka i łatwa codzienna kontrola, nawet jeżeli narzędzie zamontowane jest z przodu ciągnika. Silnik bez problemu uruchamia się w każdych warunkach pogodowych, co zapewnia niezawodność w każdym sezonie. Duży zbiornik paliwa, który można z łatwością napełnić z poziomu podłoża, zapewnia możliwość pracy przez cały dzień bez przerw.

Wydajne 4-cylindrowe silniki diesel.
Ciągniki QUANTUM C wyposażone są w silniki o pojemności 3,2 lub 4,5 litra, któ­re charakteryzują się wysokim momentem obrotowym, znakomitą szybkością reakcji oraz niskim zużyciem paliwa.
Lepsza wydajność w chłodnych warun­kach pogodowych. Dzięki wentylatorowi Visco silnik szybciej osiąga temperaturę roboczą. Umożliwia to efektywną pracę silnika także podczas bardzo niskich tem­peratur.

Imponująca rezerwa momentu obroto­wego.
Przy rezerwie momentu obrotowe­go wynoszącej do 46% silniki stosowane w ciągnikach serii QUANTUM C są zawsze go­towe dostarczyć więcej mocy, gdy będziesz tego najbardziej potrzebował.

Łatwy dostęp do serwisowania silnika.
Podczas konserwacji można całkowicie pod­nieść pokrywę silnika, co zapewnia dostęp do wszystkich komponentów silnika, nieza­leżnie od rodzaju zamocowanego narzędzia.
Precyzyjny wtrysk paliwa. Rotacyjna pompa wtryskowa zapewnia precyzyjne odmierzanie dawki paliwa, co umożliwia szybką reakcję na zmieniające się zapotrze­bowanie ciągnika na moc.

Bardzo stabilna, lekka konstrukcja silnika.
Zgodnie z koncepcją ciągnika QUANTUM C, konstrukcja silnika została udoskonalona w celu zapewnienia większej wytrzymałości przy utrzymaniu minimalnej masy całkowitej ciągnika.

Przyjazny dla środowiska.

 Silniki stosowane w ciągnikach QUANTUM C z łatwością spełniają najnowsze normy dotyczące poziomu hałasu i emisji spalin. Cicha praca i opcja wydechu na słupku A (w wersjach z kabiną) sprawiają, że ciągnik jest przyjazny dla operatora i środowiska. Do pracy w sadach istnieje możliwość zamówienia niskiego poziomego wydechu.

Wewnętrzny system recyrkulacji spalin (EGR), niższy poziom emisji spalin oraz dłuższe odstępy między przeglądami zapewniają większą wydajność i są bardziej przyjazne dla środowiska.

Biodiesel.
W silnikach ciągników serii QUANTUM C można stosować 100% biodiesel (B100).

NIEZALEŻNIE OD RODZAJU WYKONYWANYCH ZADAŃ CIĄGNIK QUANTUM C FIRMY CASE IH SZYBKO STANIE SIĘ MILE WIDZIANYM TOWARZYSZEM PODCZAS CODZIENNEJ PRACY.

Ciągnik specjalistyczny Quantum N / VCiągnik QUANTUM C zapewnia doskonałą widoczność.
Elegancka stylistyka ciągników Case IH QUANTUM C zapewnia nie tylko ich dobry wygląd, ale również nieograniczoną widoczność obszaru roboczego. Ciągnik zapewnia doskonałą widoczność tylnego podnośnika – jest to korzystne szczególnie podczas wymiany narzędzi i manewrowania w gospodarstwie. Podczas jazdy po drodze QUANTUM C zapewnia dobrą widoczność innych uczestników ruchu drogowego. Komfort jak w dużym ciągniku. Przestronne wnętrze kabiny oferuje wysoki komfort nawet operatorom o dużym wzroście. Szeroko otwierane, przeszklone drzwi zapewniają łatwy dostęp do ciągnika z obu stron. Nawet jeśli spędzasz cały dzień w kabinie, nowy, luksusowy fotel z podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa sprawia, że jazda w ciągniku QUANTUM C jest prawdziwą przyjemnością.

Ciągnik specjalistyczny Quantum N / V

Logicznie rozmieszczone elementy sterujące.
Elementy sterujące znajdujące się w ciągniku QUANTUM C są dobrze rozmieszczone i łatwe w obsłudze. Z obsługą ciągnika można się szybko zapoznać. Jest to szczególnie korzystne, gdy zatrudnia się pracowników sezonowych. Na tablicy przyrządów znajdują się zarówno analogowe wskaźniki, jak i cyfrowe wyświetlacze, które dostarczają precyzyjnych informacji.

Łatwy dostęp.
Szeroko otwierane, wysokie przeszklone drzwi kabiny zapewniają łatwy dostęp do ciągnika z obu stron.
Elastyczna regulacja. Fotel operatora i kolumna kierownicy są w pełni regulowane. Dzięki temu każdy operator, niezależnie od wzrostu, może ustawić najbardziej wygodną dla siebie pozycję.

Klimatyzacja.
Dostępny opcjonalnie, in­stalowany fabrycznie układ klimatyzacji za­pewnia chłodne powietrze w kabinie i przej­rzyste szyby niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.
Doskonała widoczność. Duża przeszklona powierzchnia zapewnia wyjątkową widocz­ność. Dostępna wycieraczka i spryskiwacz tylnej szyby gwarantują dobrą widoczność w każdych warunkach pogodowych.

Amortyzowany pomost.
Niezależnie od tego, czy ciągnik posiada kabinę czy nie: całe stanowisko obsługowe operatora i wszystkie elementy sterujące są amortyzowane, co pozwala ograniczyć szkodliwe drgania i obniżyć poziom hałasu.

Niska konstrukcja.
W sytuacji, gdzie liczy się każdy centymetr, ramę zabezpieczającą ciągników bez kabiny można złożyć. Ciągnik można również zamówić z poziomym wydechem.
Przejrzysta tablica przyrządów. Za pomocą przyrządów znajdujących się na tablicy rozdzielczej, można monitorować każdą funkcję ciągnika. Operator otrzymuje jasne i precyzyjne informacje.

Przyjazny dla użytkownika.
Wersje ciągnika z kabiną i bez kabiny charakteryzują się takim samym logicznym rozmieszczeniem elementów sterujących, które zostały jasno oznaczone i są łatwe w obsłudze.
Kompaktowa z zewnątrz, przestronna wewnątrz.

W CIĄGNIKACH SERII QUANTUM C SZCZEGÓLNY NACISK ZOSTAŁ POŁOŻONY NA SZEROKI WYBÓR OPCJI I WSZECHSTRONNOŚĆ. WSZYSTKIE PRZEKŁADNIE DOSTĘPNE DLA TEJ SERII SĄ PRECYZYJNIE KONSTRUOWANE Z ZASTOSOWANIEM ZSYNCHRONIZOWANEGO   MECHANIZMU ZMIANY PRZEŁOŻEŃ. DZIĘKI TEMU BEZ TRUDU MOŻESZ WYKONYWAĆ KAŻDĄ PRACĘ.

Ciągnik specjalistyczny Quantum N / V

Niezawodna konstrukcja przekładni.
Zarówno przekładnie mechaniczne, jak i Powershift są wyposażone w samonastawne wytrzymałe sprzęgła, co zapew­nia płynne i bezpośrednie przenoszenie mocy na koła ciągnika. Przekładnia Powershift zapewnia łatwą zmianę biegów. W dwóch zakresach prędkości operator może za pomocą odpowiedniego przycisku płynnie zmieniać biegi bez konieczności użycia sprzęgła. Technologia ta, która sprawdziła się już w praktyce w większych ciągnikach firmy Case IH, jest teraz dostępna również w ciągnikach QUANTUM C. Dzięki temu można osiągać maksymalną wydajność podczas pracy w polu i gospodarstwie, a także podczas transportu drogowego. Doskonałe właściwości manewrowe dzięki dźwigni Powershuttle.

Ciągnik specjalistyczny Quantum N / VCiągniki QUANTUM C mogą być wyposażone w dźwignię zmiany kierunku jazdy Power-shuttle, montowaną na kolumnie kierownicy. Położenie to pozwala operatorowi pozostawić obie ręce na kole kierownicy i poprzez delikatny ruch dźwignią Po-wershuttle zmienić kierunek jazdy.
Przesuwana bez trudu dźwignia umożliwia zatrzymanie i płynną zmianę kierunku jazdy ciągnika, co zapewnia szybkie i łatwe manewrowanie.
Przekładnia Powershift.

Precyzyjna praca przy niskich prędkościach.
Dostępna opcjonalnie przekład­nia z biegami pełzającymi, która umożliwia prędkość min. 300 m/h, zapewnia dużą dokładność i precyzję wykonywanych prac podczas sadzenia lub zbioru precyzyjnego roślin. Biegi pełzające stanowią oddzielny zakres, który nie ma wpływu na pozostałe przełożenia w skrzyni biegów.

Opcja przekładni z biegami pełzającymi zwiększa wszechstronność ciągników QUANTUM C i umożliwia ich wykorzystanie także do prac wykonywanych przy małej prędkości jazdy.

Całkowicie zsynchronizowana przekład­nia.
Każda zmiana przełożenia jest zsyn­chronizowana, co umożliwia łatwą zmianę biegów.
Wybierz poziom zaawansowania tech­nologicznego. Dostępnych jest wiele wariantów przekładni: od prostych z me­chaniczną zmianą biegów do przekładni z hydrauliczną zmianą przełożeń.

Przekładnia Powershift.
Przekładnia Po-wershift o 2 stopniach prędkości pozwala na maksymalne wykorzystanie wydajności ciągnika.

Przekładnia 16x16 z mechaniczną zmianą kierunku jazy lub przekładnią nawrotną Powershuttle zapewnia możliwość uzyskania prędkości jazdy do 40 km/h.
Przekładnia 32x16 z mechaniczną prze­kładnią nawrotną i przekładnią redukcyjną lub z przekładnią nawrotną Powershuttle i 2-stopniową Powershift oferuje podwójną ilość biegów jazdy do przodu.
Przekładnia 28x16 z mechaniczną przekład­nią nawrotną i biegami pełzającymi zapew­nia wybór prędkości jazdy odpowiedniej do każdego zadania.
Przekładnia 44x16 z przekładnią nawrotną Powershuttle, 2-stopniową Powershift oraz z biegami pełzającymi oferuje najwyższy poziom zaawansowania technologicznego.

Ciągniki serii Quantum C zamieniają moc w produktywność.

Ciągnik specjalistyczny Quantum N / V

Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi dla maksymalnej przyczepności.

Ciągnik QUANTUM C jest w stanie z łatwością poradzić sobie z najtrudniejszymi warunkami dzięki blokadzie mechanizmu różnicowego tylnej osi, która zapobiega poślizgom oraz zapewnia pełne przenoszenie mocy na oba tylne koła

Maksymalna siła hamowania.

Po wciśnięciu obydwu pedałów hamulców ciągnik QUANTUM C natychmiast staje w miejscu. Ciągnik ten może zostać także wyposażony w hamulce tarczowe przedniej osi. Przy uruchomieniu hamulców automatycznie zostaje włączony napęd na cztery koła, aby zapewnić maksymalną siłę hamowania. Dostępny opcjonalnie zawór hydraulicznych hamulców przyczepy synchronizuje hamulce ciągnika i przyczepy, dzięki czemu duże obciążenie jest pod kontrolą

Opony odpowiednie do każdego zadania.
Ciągniki serii QUANTUM C mogą zostać wyposażone fabrycznie w szerokie opony o małym nacisku na podłoże do delikatnych prac trawnikowych na polach golfowych, opony o specjalnym wzorze bieżnika do pracy na boiskach sportowych, opony o blokowym wzorze bieżnika do długotrwałego wykonywania prac drogowych lub w zwykłe opony rolnicze

Ciągniki serii Quantum C są w stanie wykonać każdą pracę.

Created with GIMPWydajne układy hydrauliczne.
Optymalna geometria  podnośnika umożliwia szybkie i efektywne podnoszenie dużego obciążenia. Zarówno w przypadku wersji podnośnika z prostym mechanicznym sterowaniem, jak i z precyzyjną elektroniczną kontrolą czujniki siły uciągu na dolnych cięgłach zapewniają stabilną pracę podnośnika.  Ciągniki serii QUANTUM C posiadają dwa odrębne układy hydrauliczne: jeden jest odpowiedzialny za układ kierowniczy, a drugi za podnośnik i zawory hydrauliki zewnętrznej. Pompa o natężeniu przepływu 48 l/min, która zasila tylny podnośnik zawory hydrauliki zewnętrznej zapewnia szybką reakcję i umożliwia udźwig 2900 kg. Do bardziej wymagających zadań dostępna jest także pompa o wyższym wydatku wynoszącym 62 l/min.

Ciągnik specjalistyczny Quantum N / VŁatwe w obsłudze zawory hydrauliki zewnętrznej.
Ciągniki mogą być wyposażone w maksymalnie 4 zawory hydrauliki zewnętrznej obustronnego działania i oferują dodatkowo możliwość elektronicznego przekierowania przepływu oleju na 2 zaworach obustronnego działania Dzięki temu można obsługiwać narzędzie lub kilka narzędzi wymagających maksymalnie 6 oddzielnych linii obustronnego działania. Dla większej wygody podczas stosowania przednich narzędzi można zamówić 2 zawory międzyosiowe. Wszystkie zawory są wyposażone w oznaczone połączenia wtykowe, które mogą być obsługiwane jedną ręką.

Trzy prędkości WOM dla maksymalnej wszechstronności.
Dzięki trzem prędkościom obrotowym WOM (540 / 540E / 1000 obr./min) ciągniki serii QUANTUM C mogą być wykorzystywane przez cały rok. Niezależnie od tego, czy stosujesz brony wirnikowe, siewnik, opryskiwacz, kosiarkę posypywarkę piasku, odśnieżarkę czy maszynę do przycinania żywopłotów - ciągniki serii QUANTUM C są gotowe do pracy w każdym sezonie

Opcjonalny przedni TUZ i WOM.
Przednie narzędzia jeszcze bardziej zwiększają wszechstronność ciągnika QUANTUM C i wydłużają jego sezon roboczy.

Dzięki lepszej widoczności narzędzia podłączanego z przodu możliwa jest bardziej precyzyjna praca i szybsze tempo pracy. System zintegrowany z konstrukcją ciągnika zapewnia udźwig 1660 kg i gwarantuje pełne przenoszenie mocy silnika na przedni WOM o prędkości 1000 obr./min

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus