Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Ciągniki - Ciągniki 110 - 224 KM - Ciągnik Puma CVX - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

Ciągnik Puma CVX

Zmieniają się cele, potrzeby i rynki, ale doba wciąż liczy tyle samo godzin. Właśnie dlatego pojawiła się Puma CVX. Jest to wysoce wydajny i wszechstronny ciągnik, który zapewnia łatwość obsługi i daje wszystko, czego potrzebujesz do wykonywania codziennych zadań. Prostota. Wydajność. Oszczędność. Wygoda. Jakość. Puma CVX oferuje więcej.


Modele
 
MOC ZNAMIONOWA
WG ECE R120 [KM/kW]
Liczba cylindrów / pojemniosć
[cm3
maksymalny udźwig
[KG]

Puma 130 CVX

131 / 96

6 / 6700 / z turbosprężarką i chlodnicą międzystopniową i technologią EP

  8.257

Ciągniki napędzane najbardziej przyjazną technologią. Najbardziej pomocna technologia to taka, której się nawet nie zauważa, jak np. System Automatycznego Zarządzania Wydajnością (APM) optymalizuje wydajność, a Ty możesz spokojnie skupić się na pracy.

Wsiadaj i rozpocznij pracę. Zwięzłe i łatwe do odczytu: Wskaźniki w słupku A i monitor osiągów ciągnika utrzymują najważniejsze funkcje i dane wydajnościowe ciągnika w centrum uwagi.
Ergonomiczne rozmieszczenie przyrządów sterujących: Podłokietnik Multicontroller™ sprawia, że wszystkie kluczowe funkcje ciągnika masz stale pod ręką.
Skuteczniejsze sterowanie ciągnikiem i dodatkowa wydajność dzięki programowalnym funkcjom i ustawieniom oraz kompatybilność z notebookami i standardem ISOBUS, obsługiwanym za pośrednictwem monitora AFS Pro 300 lub AFS Pro 700 wbudowanego w podłokietnik.
Za pomocą funkcji sterowania sekwencją na uwrociu (Headland Management Control™ - HMC) można zaprogramować i kontrolować nawet 30 operacji na uwrociu.

Ciągnik Puma CVX 

Opinie klientów jasno wskazują, że ciągniki Puma CVX wyposażono w przyrządy sterujące najłatwiejsze do zrozumienia i obsługi. Rozważyliśmy wszystkie dane i doszliśmy do wniosku, że w porównaniu z modelami konkurencji w tej samej klasie, Puma CVX pozwala zaoszczędzić 28% czasu potrzebnego na dokładne zapoznanie się z działaniem układu sterowania. Oszczędność 28% czasu w pierwszym miesiącu eksploatacji pozwala uzyskać dodatkowe 83 godziny, co w przeliczeniu na wynagrodzenie operatora (i po pomnożeniu przez liczbę operatorów) daje wysoką sumę. Policz sam. Prostota naprawdę się opłaca.

Wyświetlacz na słupku A
Wyświetlacze są jasne, przejrzyste i czytelne. Wbudowany monitor wydajności zawiera dodatkowe informacje na temat funkcji ciągnika takich jak poślizg kół w procentach, uprawiona powierzchnia oraz przypomnienia o czynnościach serwisowych. Operator otrzymuje również wszelkie ostrzeżenia, włącznie z automatycznym wyłączeniem silnika w razie potrzeby w celu ochrony kosztownego ciągnika przed uszkodzeniem.
Zainstalowanie odbiornika GPS i kolorowego monitora z ekranem dotykowym AFS Pro 700 umożliwia opracowywanie map wydajności podczas pracy oraz zwiększanie dokładności przejazdów dzięki współpracy z systemem automatycznego prowadzenia AccuGuide. Mechnical remotes are also available with the Multicontroller armrest allowing the operator to have the benefits of the intuitive ergonomics and the simplicity of the mechanical remotes.

Ciągnik Puma CVX 

Podłokietnik Multicontroller™ Drive Logic
Podłokietnik Multicontroller z elementami sterującymi napędem i intuicyjnym panelem sterowania ICP oraz monitorem z ekranem dotykowym AFS Pro 300™ lub AFS Pro 700™ skupia wszystkie funkcje ciągnika w jednym miejscu. Dzięki temu operator ma na podłokietniku wszystkie niezbędne funkcje: zmiana biegów i kierunku jazdy, regulacja prędkości obrotowej silnika, sekwencja na uwrociu (HMC), sterowanie elektronicznymi zaworami hydrauliki zewnętrznej oraz podnośnikiem przednim i tylnym i o wiele więcej. Wyraźne wyświetlacze parametrów przyrządów i narzędzi na prawym słupku A sprawiają, że Puma CVX zapewnia środowisko pracy przyjazne dla operatora, w którym nawet początkujący czuje się jak w domu od pierwszego dnia.

Ciągnik Puma CVX 

Ciągniki Puma CVX napędzają silniki o najlepszej wydajności z technologią Selektywnej Redukcji Katalitycznej (SCR), a system zarządzania mocą silnika (EPM) dostarcza moc znamionową zwiększoną o dodatkowe 23%, co doskonale ułatwia wykonywanie ciężkich prac ze sprzętem ciągnionym po polu i na drodze oraz podczas prac wymagających używania podnośnika hydraulicznego o udźwigu nawet 10 460 kg. Nieporównywalna wydajność, sezon po sezonie.

Odpręż się, zmniejsz obroty i korzystaj z większej oszczędności paliwa, która jednak nie wpływa na wydajność ciągnika. Najniższe w tej klasie jednostkowe zużycie paliwa dzięki technologii Efficient Power EP. System Zarządzania Mocą Silnika (EPM) zapewnia dodatkową moc nawet 38 KM. Oznacza to wydajność wyższą nawet o 23%. Układ hydrauliczny daje nieporównywalną moc i dokładność sterowania dzięki natężeniu przepływu do 170 litrów/minutę i udźwigu nawet 10 460 kg.

Ciągnik Puma CVX 

Najlepsze w tej klasie układy hydrauliczne dają udźwig podnośnika narzędziowego nawet 10 460 kg. Układ hydrauliczny w ciągnikach Puma zasila pompa tłoczkowa o zmiennym wydatku i natężeniu przepływu nawet 170 litrów/minutę, która zapewnia niezwykłą czułość układów pokładowych i elementów zewnętrznych. Układ może obejmować maksymalnie 9 zaworów hydrauliki zewnętrznej. Ładowacze przednie Case IH LRZ są dostępne jako wyposażenie fabryczne ciągników Puma 130, 145 i 160. Udźwig maksymalny 2 800 kg, a wysokość maksymalna w punkcie przegubu to 4 260 mm.

Ciągnik Puma CVX 

OSZCZĘDNOŚĆ - OSZCZĘDZAJ CZAS, PALIWO I OBNIŻAJ KOSZTY NAKŁADÓW

Ciągniki Puma CVX, znane jako najlepsze w swojej klasie pod względem oszczędności paliwa oraz jazdy na niskich obrotach silnika podczas transportu drogowego i wyposażone w systemy rolnictwa precyzyjnego (AFS), pozwalają oszczędzić jeszcze więcej czasu i pieniędzy dzięki zmniejszeniu pokrywających się obszarów pola i optymalizacji przejazdów po polu. Inteligentna technologia pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty.

Przekładnia bezstopniowa oferuje zakres prędkości od 0 do 50 km/h, a dzięki systemowi automatycznego zarządzania wydajnością (APM) operator może liczyć na mniejsze zużycie paliwa i większą wygodę. Funkcja aktywnego zatrzymania (Active Stop) utrzymuje ciągnik w stałym położeniu na stoku bez konieczności naciskania hamulca. System miękkiego startu WOM stopniowo zwiększa moment obrotowy, co zapewnia płynne załączanie WOM i zabezpiecza wałki napędowe narzędzia. Systemy rolnictwa precyzyjnego (AFS) dostępne w ciągnikach Puma CVX stanowią niezbędny warunek wydajności. ISOBUS to potężne narzędzie komunikacji do sterowania narzędziami zgodnymi ze standardem ISOBUS za pośrednictwem zintegrowanego, kolorowego monitora dotykowego AFS Pro. System automatycznego zarządzania wydajnością (APM) dobiera optymalną prędkość silnika i przełożenie przekładni, aby zapewnić najniższe zużycie paliwa przy wybranej prędkości jazdy. 

Ciągnik Puma CVX 

AFS
Ekran monitora AFS Pro 700 jest wbudowany w podłokietnik i umożliwia monitorowanie wydajności, ustawień ciągnika, sygnałów z kamer wideo oraz jednoczesne wydawanie poleceń i sterowanie maszynami kompatybilnymi ze standardem ISOBUS.

Puma CVX i Systemy rolnictwa precyzyjnego (AFS) marki Case IH stanowią podstawę w pełni zautomatyzowanego rolnictwa precyzyjnego z możliwością mapowania danych w czasie rzeczywistym i sterowaniem z wykorzystaniem prowadzenia automatycznego. Rozwiązania te oszczędzają czas, pieniądze i wysiłek rok po roku.

Systemy automatycznego prowadzenia AccuGuide poprawiają dokładność przejazdów do 2 cm. Case IH oferuje odpowiednie rozwiązanie dla różnych potrzeb: od wspomaganego prowadzenia ręcznego do systemów prowadzenia w technologii RTK całkowicie zintegrowanych z ciągnikiem. 

Ciągnik Puma CVX 

WYGODA. NAJCICHSZA KABINA W SWOJEJ KLASIE
Jest cicha, niezwykle wygodna i zaprojektowana z myślą o zapewnieniu operatorom najwyższego bezpieczeństwa i łatwości obsługi przez cały dzień pełen wydajnej pracy oraz przyjemności podczas jazdy na drodze, zarówno w gospodarstwie, jak i na polu. Ciesz się najwyższą wydajnością ciągników Puma CVX.

NAJWYŻSZY KOMFORT.
Mniejszy hałas, mniejsze zmęczenie, widoczność 360° Ciągniki Puma CVX wyposażono w układ amortyzacji osi przedniej oraz amortyzację kabiny i fotela operatora, aby zapewnić nieporównywalną płynność jazdy. Wszystkie elementy sterujące ergonomicznie zintegrowane w podłokietniku fotela operatora, nieograniczona widoczność wokół całego ciągnika oraz zaskakująco ciche środowisko pracy sprawiają, że teraz masz wszystko, aby bez odrobiny zmęczenia spędzić przyjemny dzień „za kółkiem”.

Ciągnik Puma CVX 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus