Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Ciągniki - Ciągniki 55 - 114 KM - Ciągnik Farmall A - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

Ciągnik Farmall A

Ciągniki Farmall A skonstruowano tak, że nawet nowi lub niedoświadczeni operatorzy szybko opanują ich działanie, dzięki czemu nowe ciągniki staną się doskonałym wsparciem w dużych gospodarstwach zatrudniających wielu operatorów. Natomiast w przypadku mniejszych gospodarstw korzystna cena zakupu i niskie koszty eksploatacji sprawią, że ciągniki Farmall A okażą się mądrą inwestycją niewymagającą nadmiernego uzasadnienia.

Przyros momentu [%]                                  

Modele
                                  
Moc znamionowa wg[kw/KM(cv)] Prędkości WOM do tyłu w std [obr./min] Liczba cylindrów / pojemność[cm³]
FARMALL   85 A 60 / 82 540 4 / 3.400  
FARMALL   95 A 70 / 95 540 4 / 3.400  
FARMALL 105 A 78 / 106 540 4 / 3.400  
FARMALL 115 A 83 / 113 540 4 / 3.400  

Wąskie słupki, duże lusterka, szeroka szyba przednia i doskonale zaprojektowane oszklone drzwi i okna sprawiają, że operatorzy ciągników Farmall A mogą zawsze liczyć na najlepszą w tym zakresie mocy widoczność ładowaczy i maszyn ciągnionych lub podczepianych do ciągnika. Koniec z niewygodnym wychylaniem się do przodu, aby sprawdzić, jak sprawują się narzędzia.
Ciągnik Farmall A 

Logicznie rozmieszczone elementy sterujące oraz przejrzysty i spójny układ przyrządów stanowią część pakietu, dzięki któremu podczas pracy z ciągnikiem Farmall A wszelkie zadania stają się łatwiejsze. Dźwignie i przełączniki są zawsze pod ręką, co przekłada się na niemal instynktowną obsługę już w niedługim czasie po pierwszym uruchomieniu.

Ciągnik Farmall A 

Nowe opcjonalne okno dachowe* o zwiększonej widoczności w ciągnikach Farmall A sprawia, że doskonale sprawdzają sie podczas prac z ładowaczem, a odnowione oświetlenie z łatwością zamienia noc w dzień w czasie pracy po zapadnięciu zmroku. Światła robocze są wbudowane w dach w celu ich skutecznego zabezpieczenia, co nie przeszkadza w pełnej regulacji.

 

Silniki wyposażone w turbosprężarkę i chłodnicę międzystopniową zapewniają niezawodną moc dzień po dniu. Prosta, wytrzymała konstrukcja zapewnia bezawaryjne działanie przez długi czas i zmniejsza zapotrzebowanie na prace konserwacyjne.

Ciągnik Farmall A 

Dźwignia sterowania przekładnią zamontowana w kolumnie kierownicy umożliwia przemyślane i bezpieczne manewrowanie ciągnikiem, szczególnie podczas pracy z ładowaczem, porządkowania gospodarstwa lub wykonywania ostrych skrętów na uwrociach.

Ciągnik Farmall A 

WYSOKOWYDAJNY UKŁAD HYDRAULICZNY I WOM

W ciągnikach Farmall A zamontowano układy hydrauliczne o wysokim przepływie otwartym, a na dodatek można je wyposażyć nawet w trzy tylne zawory hydrauliki zewnętrznej. Udźwig podnośnika tylnego wynosi 3565 kg. Standardowa* prędkość WOM to 540 obr./min, a opcjonalnie dostępne są WOM 540E lub 1000, które zapewniają jeszcze większą uniwersalność.
 

Ciągnik Farmall A 

PRĘDKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy przekładni w tym synchronizowaną 12 x 12, 20 x 12 z biegami pełzającymi lub nawrotną 12 x 12 Hydroshuttle*, która umożliwia zmiany kierunku obrotów bez stosowania sprzęgła. Prędkość maksymalna ciągników Farmall A wynosi 40 km/h. 

Ciągnik Farmall A 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus