Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Ładowacze czołowe - Ładowacz czołowy STOLL PROFILINE FS/FZ - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

Ładowacz czołowy STOLL PROFILINE FS/FZ

SoLidNie i iNNowacyJNie.

Konstruktorom STOLL ponownie udało się w innowacyjnym, mocnym i wydajnym ładowaczu czołowym połączyć sprawdzoną technikę z cał-kowicie nowymi rozwiązaniami technicznymi. Bardzo szybko przy co-dziennej pracy docenią Państwo zalety mechanicznego prowadzenia równoległego z kinematyką Z, funkcji dodatkowego nagarniania oraz szybkiego opróżniania. Do tego dochodzi doskonała widoczność dzię-ki ułożonym w ramieniu ładowacza drążkom sterującym i spłaszczonej rurze poprzecznej. Ulokowane wewnątrz przewody hydrauliczne dbają o niezakłóconą optykę. Każdy centymetr tego ładowacza jest przemyś-lany i wprost promieniuje najwyższą jakością. Wejdźcie Państwo na ciągnik i cieszcie się swoim nowym ładowaczem FZ / FS.

Nowe ładowacze czołowe STOLL FZ dla ciągników o mocy od 70 do 300 KM łączą wszystkie cechy takie jak siła, stabilność, wydajność ładowa-nia i nowoczesny wygląd z innowacyjną koncepcją ładowacza. Funkcjo-nalność i inteligentne rozwiązania techniczne wyróżniają ten niezwykły ładowacz czołowy, a dzięki wysokiej wydajności i komfortowej obsłudze przekonają się Państwo o tym w codziennej pracy.

Jest to innowacja, jakiej zapewne oczekiwali Państwo od nowych ła-dowaczy STOLL. Mechanicznie równolegle prowadzone ładowacze – również z kinematyką Z – istniały już wcześniej. STOLL jednak jako pierwszy producent zrealizował umiejscowienie drążka sterującego wewnątrz dźwigara wahacza. To genialne rozwiązanie poprawia nie tylko pole widzenia przy pracach z ładowaczem, ale także w pewnym stopniu upraszcza konstrukcję ładowacza czołowego. Koncepcja ta oferuje możliwości, które dotychczas można było realizować tylko przy hydraulicznym równoległym prowadzeniu ładowacza.

Dzięki specjalnej konstrukcji – bez położonych na górze drążków ste-rujących – uzyskuje się dobry i pełny widok na materiał ładunkowy i na drogę z przodu przed ładowaczem oraz z jego boku, co umożliwia bez-pieczny i szybki załadunek. Kinematyka Z punktuje także wydajnością siły udźwigu. Osiągane wartości od razu dają się zauważyć. Będą Pańs-two z całą pewnością zachwyceni potężną mocą tego ładowacza.

Doskonała wydajność i zdolność przeładunkowa poprzez optymalnedopasowanie do traktora

Sposób budowy kinematyki Z z leżącym wewnątrz dźwigara drążkiem sterującym wywiera korzystny wpływ na idealne wypozycjonowanie ładowacza czołowego w stosunku do traktora. Brak drążka sterują-cego u góry umożliwia ulokowanie ładowacza czołowego tuż obok kabiny, a więc bliżej centralnego punktu ciężkości traktora. Mimo tej bliskości szyba przednia daje się w większości przypadków otworzyć, a obciążenie osi przedniej zostaje zredukowane. Ciągnik jest więc mniej przeciążony i eksploatowany, a za to wzrasta jego wysoka trwałość i długa żywotność.

Sprawdź warunki finansowania zakupu

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus