Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Ciągniki - CIĄGNIK KOMPAKT S - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

CIĄGNIK KOMPAKT S

KOMPAKT S
ELASTYCZNY WIELOZADANIOWIEC

Steyr Kompakt S został zaprojektowany wspólnie z naszymi klientami. Zupełnie jak legendarne klasyki, takie jak 80, 84, 86 czy pochodzące z serii Steyr Plus, które można było spotkać w prawie każdym gospodarstwie. Kompakt S charakteryzuje się wspaniałą zwrotnością, najlepszą widocznością oraz optymalną obsługą, a przy tym idealnie adaptuje się do każdej pracy: jest ekonomiczny, lekki i zwrotny jak mały ciągnik, a jednocześnie przestronny, niezawodny i mocny jak duża maszyna. Idealny wielozadaniowiec - do pracy w polu, gospodarstwie hodowlanym, gospodarstwie górskim czy na łące, w sadach oraz uprawach warzywnych z szerokim rozstawem rzędów, dla ogrodników, przemysłu maszynowego lub dla operatorów miejskich z ciągle zmieniającym się oprzyrządowaniem.

Niezależnie od miejsca przeznaczenia Kompakt S pracuje i wyznacza nowy punkt odniesienia dla wszechstronności.

WERSJE MODELU 4055 KOMPAKT S 4065 KOmPAKT S
Nominalna moc silnika wg. ECE R1201) [kW (KM)] 41 / 56 48 / 65
Pojemność / Ilość cylindrów [cm3] 3.200 /4 3.200 /4

1) ECE R120 jest zgodne z ISO 14396 lub 2000/25/EC lub EG 97/68

KOMFORT IDZIE W PARZE Z WYDAJNOŚCIĄ

Kompakt S jest wydajnym wielozadaniowym ciągnikiem. Ma wiele wyjątkowych atutów, które wyróżniają go w swojej klasie. Wśród nich jest między innymi przestronne wnętrze kabiny z wygodnym siedzeniem kierowcy oraz pasażera. Nie do przecenienia jest możliwość wejścia i wyjścia z dwóch stron, a także nieograniczony widok na wszystkie strony oraz okno dachowe niespotykane nigdzie indziej. Już teraz można cieszyć się możliwością pracy z najwyższej klasy zabezpieczeniem przed hałasem oraz systemem HiFi z obsługą iPod. Dane techniczne nie pozostawiają cienia wątpliwości, że Kompakt S jest wydajnym i wielozadaniowym ciągnikiem z najwyższym współczynnikiem zysków do kosztów.

1 OŚWIETLENIE

Reflektory zamontowane są na dachu i maksymalnie sześć lamp roboczych pozwala przeistoczyć noc w dzień. Oznacza to, że 360-stopniowy widok z kabiny będzie możliwy także podczas pracy przy sztucznym oświetleniu. Dotyczy to także przejrzystego podglądu ładowacza czołowego również dzięki przezroczystemu dachowi kabiny.

2 PRECYZYJNE WSKAŹNIKI

W Kompakt wszystkie wskaźniki i sterowniki zostały zaprojektowane ergonomicznie, aby w każdej chwili można było sterować nimi intuicyjnie. Dźwignia do przełączania w sekwencjach tył i przód jest wygodnie zintegrowana z obrotową kolumną kierownicy, tak by była łatwa w użyciu. 

NAJLEPSZE OSIĄGI

 
W przypadku ciągnika Kompakt S niezbędna moc jest zapewniana dzięki 4-cylindrowym silnikom turbodiesel o pojemności 3,2 litra oraz mocy od 56 do 65 KM.

1 NIEZAWODNY I ŁATWY W OBSŁUDZE

 

Nowe silniki zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym stopniu niezawodności oraz łatwości obsługi. Rozruch silnika następuje już przy bardzo niskich temperaturach i zapewnia poziom niezawodności dużo wyższy od średniego. Właściwości tego elastycznego silnika oraz niespotykana moc zapewniają imponujące działania w każdych warunkach. Wszystkie punkty serwisowe są łatwo dostępne, aby zapewnić bezproblemową konserwację oraz możliwość czyszczenia. Silniki te są skonstruowane w taki sposób, aby gwarantować nieprzerwany sukces każdego dnia rok w rok.

2 ELASTYCZNY ROZKŁAD MOCY

 
Elektroniczny system wtrysku common rail gwarantuje najwyższe możliwe osiągi przy najniższym możliwym poziomie zużycia paliwa oraz dostarcza moc w szerokim zakresie obrotów. Prędkość WOM została idealnie dopasowana do krzywej mocy silnika. 

PRZEKŁADNIA DLA OPTYMALNEJ DYSTRYBUCJI MOCY

W zależności od zadania można dokonać wyboru pomiędzy trzema zaawansowanymi przekładniami przenoszącymi w najbardziej efektywny sposób moment obrotowy z silnika na koła oraz WOM. Dotyczy to napędu 12 x 12 oraz 12 x 12 z hydrauliczną skrzynią Powershuttle. Obydwie wersje są dostępne z biegami pełzającymi. Najniższa prędkość z pełzakami wynosi wtedy 123 m/g.

1 WYJĄTKOWA ZWROTNOŚĆ
 
Nadzwyczajna zwrotność Kompakt S sprawia, iż jest on na tyle elastyczny, żeby podjąć się każdej pracy. Z promieniem skrętu wynoszącym zaledwie 3,75 m może manewrować w najtrudniejszych warunkach. System Opti-Stop automatycznie załącza napęd 4WD, gdy obydwa pedały hamulca zostaną aktywowane. Dzięki temu praca z przyczepą, szczególnie na stromych zboczach, staje się bezpieczniejsza. Elektryczno -hydrauliczna blokada mechanizmu różnicowego gwarantuje pełną trakcję w każdych warunkach. Za sprawą dedykowanej pompy hydraulicznej prowadzenie jest wspomagane i płynne nawet przy ciężkim załadunku z przodu. Opcjonalne tarcze hamulcowe na przednich osiach zapewniają imponujące działanie dla zapewnienia bezpieczeństwa.

WOM DO KAŻDEGO ZASTOSOWANIA

Wszystkie modele Kompakt S są wyposażone w WOM z 2-stopniową regulacją prędkości z 540/540E obr/min. Zakresy prędkości WOM zostały idealnie dopasowane do charakterystyki mocy silnika.

1 ŚWIETNIE WYPOSAŻONY
 
WOM daje wiele możliwości kosiarkom, prasom czy bronom. Jednakże ekonomiczna prędkość 540E WOMu zostaje osiągnięta przy prędkości silnika wynoszącej zaledwie 1550 obr/min. W tym momencie silnik dostarcza najwyższy moment obrotowy przy najniższym poziomie zużycia paliwa.

POTĘŻNY I PRZYJAZNY

Modele Kompakt S charakteryzują się wytrzymałą regulacją zaczepu mechanicznego (MHR). Ich maksymalny udźwig wynosi 2.800 kg. Posiadają aż trzy tylne zdalne zawory oraz dwa środkowe. Można zamontować do nich wiele urządzeń.

1 ELASTYCZNY PRZEPŁYW MOCY
 
Z wydajnością wynoszącą 48 l/m standardowa wersja pompy hydraulicznej w ciągniku Kompakt S dostarcza więcej mocy niż jest to konieczne.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus