Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Ciągniki - PROFI CLASSIC - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

PROFI CLASSIC

Wydajność i wszechstronność oferujemy w wersji podstawowej. Serie Profi Classic ecotech gwarantują imponującą technologię z szerokim spektrum możliwości i użycia. Kabina Steyr SK3 ze swoim niskim dachem, ergonomicznie rozplanowanymi sterownikami i wspaniałą widocznością zapewnia wykonanie każdego zadania bez względu na porę z sukcesem i produktywnie.

Sprawdź warunki finansowania zakupu
 WERSJE MODELI

 4110 PROFI CLASSIC

 6125 PROFI CLASSIC 6410 PROFI CLASSIC 
Nominalna moc silnika wg ECE R1201) [kW (KM)]  81 / 110

 92 / 125 

 103 / 140
Pojemność / Ilość cylindrów [cm3]  4.485 / 4

6.728 / 6

6.728 / 6

1) ECE R120 jest zgodne z ISO 14396 lub 2000/25/EC lub EG 97/68

IDEALNE ŚRODOWISKO PRACY

Już po wejściu do kabiny Profi Classic przez szerokie drzwi oszałamia jej wspaniała widoczność. Dzięki konstrukcji czterosłupowej jesteśmy otoczeni przez warstwę szkła niezakłóconą ramami z dolnymi partiami uchylnymi do wewnątrz. Jest to równoznaczne nie tylko z dodatkowym potencjałem kabiny czy drzwi, ale także przestronnością, jakże unikalną w tej klasie ciągników. Dzięki wyjątkowej 360-stopniowej widoczności cały czas mamy podgląd na obszar naszych prac, a dzięki przeszklonemu oknu dachowemu, stanowiącemu wyposażenie standardowe, łatwo nam śledzić pracę ładowacza czołowego.

1 KOMFORT PROFI CLASSIC
 

W wyposażeniu standardowym znajduje się niski dach, jak również system klimatyzacji oraz pneumatyczne zawieszenie siedzenia kierowcy. Wszystkie sterowniki rozmieszczono ergonomicznie, dla precyzyjnej i intuicyjnej obsługi. Tak, jak w przypadku modeli Profi ciągniki Profi Classic są dostępne także z zawieszoną kabiną oraz zawieszeniem przedniej osi.

2 IDEALNA ATMOSFERA PRACY

Standardowy pakiet klimatyzacji jest dostępny także z automatyczną regulacją temperatury.

 

SILNIKI PROFI CLASSIC – EKONOMICZNE, TRWAŁE I MOCNE

Ciągniki Profi Classic są napędzane przez przyjazne środowisku silniki turbodiesel z technologią ecotech. Czterozaworowe silniki z intercoolerem o pojemności od 4,5 do 6,7 litra odznaczają się ogromną mocą i wyjątkową elastycznością przy niskich obrotach silnika, produkując o 90% mniej szkodliwych substancji i znacznie ograniczając zużycie paliwa. Nowe silniki Profi Classic to także oszczędność kosztów przy jednoczesnej zgodności z dyrektywą UE IIIB.

EFEKTYWNIE PRZENOSZONA MOC

Największym priorytetem przy tworzeniu przekładni serii Steyr Profi Claccis była wysoka wydajność. W zależności od wersji napędy te zostały wyposażone w skrzynię Powershuttle do wyboru z 2-stopniowym lub 4-stopniowym napędem Powershift. W przypadku 4-stopniowej skrzyni Powershift do 8 (16 x 16 biegów) lub 9 (17 x 16 biegów) biegów można zmieniać automatycznie podczas jazdy drogowej.

1 STEYR POWER-2
 
Dwustopniowa skrzynia Powershift z 24 x 24 biegami w trzech zakresach czterech biegów znajduje się w wyposażeniu standardowym Profi Classic. Trzy zakresy są zoptymalizowane dla trudniejszych upraw, dla wyjątkowej zwrotności podczas pracy z przednim ładowaczem i dla szybkiego transport drogowego.


2 CZYSTA PRECYZJA MOCY
 
Niebywale potężna moc Steyr Profi Classic jest przekazywana precyzyjnie i w wygodny sposób. Dzieje się tak dlatego, że oprócz aktywnego zarządzania trakcją ciągniki Profi wyposażone są także w inne układy optymalizujące kierowanie i hamowanie, w każdej możliwej do wyobrażenia sobie sytuacji. Z ciągnikiem Steyr Profi Classic zawsze możesz polegać na zwrotności i maksymalnym bezpieczeństwie na drodze, na polu, w lesie, w stromym terenie czy też w gospodarstwie.


3 ZARZĄDZANIE NAPĘDEM 4WD ORAZ BLOKADĄ MECHANIZMU RÓŻNICOWEGO
 
System kontroli trakcji 4WD automatycznie blokuje mechanizm różnicowy w zależności od prędkości, promienia skrętu oraz promienia zaczepu. 

WYDAJNE PRZEŁOŻENIE MOCY SILNIKA

WOM w ciągnikach Steyr Profi Classic oferuje trzy zakresy prędkości i ustawienia ekonomiczne w celu zminimalizowania zużycia paliwa. Przedni zaczep z WOM-em jest dostępny w wersji opcjonalnej, aby moc w modelach Profi mogła być dystrybuowana jednocześnie na przód i tył, na przykład w przypadku kombinacji przedniej i tylnej kosiarki. Przy dwóch różnych urządzeniach zamontowanych z przodu i z tyłu możliwe jest także zaprogramowanie kilku etapów pracy w jednym ruchu.

1 WYSOKOWYDAJNY WOM SERII PROFI CLASSIC
 
WOM działa zupełnie niezależnie i jest napędzany bezpośrednio przez silnik w celu eliminacji strat mocy. Chłodzone olejem sprzęgło wielotarczowe zapewnia bezproblemowe przełączanie WOM-u przy jakichkolwiek obciążeniach. WOM jest dostępny z 6 lub 21 klinami.


2 PŁYNNE URUCHOMIENIE CIĘŻKICH MASZYN
 
Funkcja płynnego rozruchu zapewnia stopniowy wzrost momentu obrotowego przy podłączeniu WOM. Dochodzi on do maksymalnej wartości w momencie, gdy czujniki wyczują wysoki stopień bezwładu rozruchu. Hamulec hydrauliczny ma na celu powstrzymanie płynnego rozruchu oprzyrządowania w przypadku gdy WOM jest wyłączony. 

WIĘKSZA SIŁA UDŹWIGU DLA CIĘŻKIEGO OPRZYRZĄDOWANIA

Zaczep i sterowniki w modelach Steyr Profi Classic są napędzane przez najnowocześniejszy układ hydrauliczny OCLS (Układ Otwarty) lub CCLS (Układ Zamknięty) z wydajnością od 80 do 112 l/min. Układ ten gwarantuje maksymalne działanie w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Dostępne jest do 95 l/min w przypadku każdego ze zdalnych zaworów. Maszyny z własnymi sterownikami hydraulicznymi mogą zostać podłączone bezpośrednio do gniazda Power-Beyond. Dzięki intuicyjnej konfiguracji sterowników zaczepy można obsługiwać bez wysiłku i bezpiecznie.

1 ELASTYCZNOŚĆ Z CZTEREMA DODATKOWYMI STEROWNIKAMI
 
Z podłączeniem do aż czterech dodatkowych sterowników ciągniki Steyr Profi Classic spełniają szeroki wachlarz wymagań. Są one sterowane mechanicznie w serii Profi Classic. Opcjonalny ładowacz czołowy może być sterowany wydajnie i w wygodny sposób przy użyciu joysticka zamocowanego w podłokietniku.


2 DYNAMICZNE DRGANIA DLA JESZCZE WIĘKSZEGO KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA
 
Das System verhindert zuverlässig das Aufschaukeln von schweren Anbaugeräten bei höheren Geschwindigkeiten.


S-Tech – PRECYZJA. PRODUKTYWNOŚĆ. RENTOWNOŚĆ.

Proste rozwiązania to czysta oszczędność! Steyr S-Tech oferuje bezkompromisowe rozwiązania technologii rolniczej opierającej się na precyzji GPS w serii Kompakt. System naprowadzania z urządzeniem EZ-Guide 250 odciąża kierowcę, daje oszczędności paliwa oraz czasu oraz zwiększa zyski dzięki precyzji siewu i uprawy. Profesjonalny System naprowadzania GPS ma intuicyjny interfejs przyjazny dla użytkownika i jest zawsze w pełnej gotowości do działania. Wystarczy wyjąć go z pudełka, zainstalować w kabinie i precyzyjne rolnictwo stanie się rzeczywistością!!

1 EZ-PILOT™-SYSTEM
 
System EZ-Pilot™ obraca kierownicą dzięki zintegrowanemu silnikowi elektrycznemu. System przejmuje na siebie obowiązek kierowania pojazdem za kierowcę. Silnik jest zintegrowany z kolumną kierownicy, aby zabezpieczyć nielimitowany dostęp do wszelkich wskaźników bez blokowania miejsca na nogi. Gdy system zostanie wyłączony można przejść na ręczne sterowanie kierownicą. Jest to idealne unowocześnienie gwarantujące wysoki stopień precyzji za rozsądną cenę.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus