Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Ciągniki - Ciągnik Profi CVT - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

Ciągnik Profi CVT

Aby zapewnić najlepsze osiągi, trzeba przeć naprzód. To właśnie robimy, proponując innowacyjne rozwiązania takie, jak technologia przekładni bezstopniowych (CVT), całkowicie zmieniony układ kabiny i umiejętne wkomponowanie tak docenianego przez rzesze użytkowników podłokietnika Multicontroller w inteligentne, nowe wnętrze. Dzięki temu Profi CVT już dziś jest wyposażony w technologię przekładni jutra, w tym w funkcję aktywnego zatrzymania (Active Stop), technologię podwójnego sprzęgła i jeszcze potężniejszy układ hydrauliczny.

WERSJE MODELI 4110 profi cvt 4120 profi cvt 4130 profi cvt
Nominalna moc silnika wg ECE R1201) [kW (KM)] 81 / 110 89 / 121 96 / 131
Pojemność / Ilość cylindrów [cm3] 4.485 / 4 4.485 / 4 4.485 / 4

1) ECE R120 jest zgodne z ISO 14396 lub 2000/25/EC lub EG 97/68

NAJLEPSZA WIDOCZNOŚĆ, NAJWYŻSZY KOMFORT

Ciągniki Steyr wyróżniają się pierwszorzędną jakością widoczną w wyglądzie i wykonaniu kabiny. Lata pracy i doświadczeń inżynierów Steyr złożyły się na powstanie idealnego produktu charakteryzującego się harmonią formy i funkcji. Dla serii Profi powstała luksusowa i komfortowa kabina SK 3, dostępna także w wersji z niskim dachem.

1 KOMFORT PROFI CVT
 

Kabina oferuje niezakłóconą widoczność w poziomie jak i w pionie, unikalną dla tej klasy ciągników. Multicontroller w standardowym wyposażeniu oraz kluczowe funkcje obsługiwane za pomocą jednej ręki. Poza regulacją prędkości jazdy Powershift, Powershuttle oraz zaczepu zapewnia także dostęp do funkcji Easy-Tronic, do zaprogramowania opcji uwrocia, jak również do ustawień przepływu oraz regulatora czasu zdalnych zaworów.

2 CHŁODZENIE
System klimatyzacji w wersji podstawowej w każdym z ciągników Profi pozwala rozkoszować się chłodnym powietrzem w największe nawet upały, oferując przy tym wspaniałą widoczność. Specjalne filtry technostat zabezpieczają także przed pyłkami. Na życzenie system klimatyzacji może zostać wyposażony w automatyczną kontrolę temperatury. 

SILNIKI PROFI – EKONOMICZNE, TRWAŁE I MOCNE

Ciągniki Profi Classic są napędzane przez przyjazne środowisku silniki turbodiesel z technologią ecotech. Czterozaworowe silniki z intercoolerem o pojemności od 4,5 do 6,7 litra odznaczają się ogromną mocą i wyjątkową elastycznością przy niskich obrotach silnika, produkując o 90% mniej szkodliwych substancji i znacznie ograniczając zużycie paliwa. Nowe silniki Profi Classic to także oszczędność kosztów przy jednoczesnej zgodności z dyrektywą UE IIIB.

1 POWER PLUS
 
Ten system dostarcza na żądanie do 28 KM powyżej nominalnej mocy przy utrzymaniu stałej prędkości WOM-u, dla przykładu podczas prac w wymagającym i urozmaiconym terenie. W momencie, gdy wzrasta zapotrzebowanie na moment obrotowy WOM-u Power Plus automatycznie reguluje działanie silnika. Zwiększa to produktywność, jak również jakość pracy w polu. Technologia jest także dostępna podczas prac transportowych i hydraulicznych.
 

BEZSTOPNIOWO W NOWĄ PRZYSZŁOŚĆ PRACY ROLNIKÓW

Profi CVT zawdzięcza swoją nazwę najnowszej technologii przekładni bezstopniowych (CVT). Przekładnia bezstopniowa oznacza płynną jazdę i doskonałe sterowanie. Aby to osiągnąć, Steyr opracował inteligentny sposób optymalizacji momentu obrotowego w celu zapewnienia prędkości jazdy 50 km/h przy prędkości obrotowej silnika obniżonej do 1750 obr./min. Moc z silnika jest przenoszona częściowo hydraulicznie, ale przede wszystkim mechanicznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu powstała solidna technologia, która spełnia najwyższe wymagania i zapewnia doskonały, bezstopniowy napęd do każdego zaplanowanego zadania – od prędkości pełzających aż do wysokich..

1 NOWA GENERACJA PRZEKŁADNI
 
Wydajna dystrybucja mocy oraz szybka reakcja mają miejsce dzięki nierównemu i niewymagającemu serwisowania sprzęgłu mechanicznemu z Technologią Double Clutch DKT™. Efektem jest płynna zmiana biegów bez przerw w dostarczaniu mocy, większe przyspieszenie oraz oszczędność paliwa.


2 CZYSTA PRECYZJA MOCY
 
Niebywale potężna moc Steyr Profi Classic jest przekazywana precyzyjnie i w wygodny sposób. Dzieje się tak dlatego, że oprócz aktywnego zarządzania trakcją ciągniki Profi wyposażone są także w inne układy optymalizujące kierowanie i hamowanie, w każdej możliwej do wyobrażenia sobie sytuacji. Z ciągnikiem Steyr Profi Classic zawsze możesz polegać na zwrotności i maksymalnym bezpieczeństwie na drodze, na polu, w lesie, w stromym terenie, czy też w gospodarstwie. 

WOM PROFI DLA MAKSYMALNEJ ELASTYCZNOŚCI

WOM w ciągnikach Steyr Profi Classic oferuje trzy zakresy prędkości i ustawienia ekonomiczne w celu zminimalizowania zużycia paliwa. Przedni zaczep z WOM-em jest dostępny w wersji opcjonalnej, aby moc w modelach Profi mogła być dystrybuowana jednocześnie na przód i tył, na przykład w przypadku kombinacji przedniej i tylnej kosiarki. Przy dwóch różnych urządzeniach zamontowanych z przodu i z tyłu możliwe jest także zaprogramowanie kilku etapów pracy w jednym ruchu.

1 PODWÓJNA PRODUKTYWNOŚĆ Z PRZEDNIM ZACZEPEM I PRZEDNIM WOM-EM
 
Wszystkie modele Steyr Profi i Profi Classic są dostępne z w pełni zintegrowanymi systemami mocowań przednich urządzeń dodatkowych. Przedni zaczep wyposażono w dwa podwójne cylindry hydrauliczne. Pozycję można ustawić tuż nad poziomem gruntu, na przykład dla kosiarek. Połączenie można podnieść w momencie, gdy przedni zaczep nie jest w użyciu w celu zwiększenia zwrotności. Przedni WOM przenosi pełną moc silnika przy prędkości WOM wynoszącej 1000 obr./min, a prędkości silnika zaledwie 1893 obr./min, przy której osiągalna jest maksymalna moc silnika. Dostępne jest do 4 szybkich łączników do sprzętu zasilanego hydraulicznie. 

PODNOŚNIK PROFI CVT Z WYSOKOWYDAJNYM UKŁADEM HYDRAULICZNYM

Podnośnik i zawory zdalne w modelach Steyr Profi CVT zasila potężny układ hydrauliczny typu zamkniętego w położeniu neutralnym i z czujnikiem obciążenia (CCLS, Closed Centre Load Sensing) o wydatku znamionowym 125 l/min. Układ ten zapewnia maksymalną wydajność w odpowiednim miejscu i czasie. Na każdy zawór zdalny przypada nawet 95 l/min. Maszyny z pokładowym systemem sterowania układem hydraulicznym można podłączyć bezpośrednio do płyty Power-Beyond. Dzięki intuicyjnej konfiguracji elementów sterujących, podnośnikami można sterować bezpiecznie i bez wysiłku.

1 Dynamiczne tłumienie drgań
 
Ten system zapobiega kołysaniu ciężkiego wyposażenia przy wyższych prędkościach, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo i jeszcze bardziej płynną jazdę.

2 WIĘKSZA SIŁA UDŹWIGU DLA CIĘŻSZYCH URZĄDZEŃ
 
Potężny zaczep tylny z udźwigiem do 7864 kg z łatwością radzi sobie z najcięższym zamocowanym oprzyrządowaniem.


WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ: STEYR S-TECH W CZOŁÓWCE

Systemy S-Tech firmy Steyr to symbol najwyższej precyzji, który stanowi dodatkowo najbardziej znaczące udoskonalenie w rolnictwie od zarania dziejów mechanizacji. Systemy te staną się wkrótce najnowocześniejszym elementem wyposażenia maszyn wszystkich producentów, którzy cenią sobie lepszą kontrolę, wyższą wydajność i skuteczność, a także niezrównaną precyzję.

1 PEŁNE WYPOSAŻENIE
 
Zamontowany fabrycznie dotykowy ekran S-Tech Monitor 700 zapewnia dostęp do najważniejszych funkcji, aby ułatwić obsługę nawet podczas jazdy. Teraz możesz przenosić monitor do różnych maszyn swojej floty, co zapewnia elastyczne i skuteczne rozwiązanie dla rolników, dla których wydajność, jakość i dokładność stanowią istotne czynniki powodzenia w biznesie. 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus