Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Kombajny / Hedery - Kombajn New Axial-Flow® 5130 - 6130 - 7130 - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

Kombajn New Axial-Flow® 5130 - 6130 - 7130

Nie istnieje kombajn prostszy w obsłudze i bardziej komfortowy niż najnowsza seria Axial-Flow®.
Nowe modele kombajnów Axial-Flow® 5130, 6130 i 7130 zostały skonstruowane, aby sprostać wymaganiom dzisiejszych gospodarstw średniej wielkości, od profesjonalnych do rozwijających się przedsiębiorstw rolnych. Ich podstawę stanowi sprawdzona technologia pojedynczego rotora Axial Flow® oraz korzyści z niej płynące: dokładny omłot prowadzący do zmniejszenia strat ziarna, ale z zachowaniem delikatnego procesu wymłacania.

 

Modele
  
KABINA
 
Moc maks. SILNIK
[kW/KM]
SILNIK Typ / Pojemność
[cm3]
Pojemność zbiornika ziarna
[l]
  Standard Optional      

Axial-Flow® 5130

Typ Comfort

Typ Luxury

 220 / 299
z turbosprężarką i chłodnicą
międzystopniową - 6.700

   8.810
 
Axial-Flow® 6130

Typ Comfort

Typ Luxury

 285 / 387
 z turbosprężarką i chłodnicą
międzystopniową - 8.700

 10.570
 
Axial-Flow® 7130

Typ Comfort

Typ Luxury

 305 / 415
z turbosprężarką i chłodnicą
międzystopniową - 8.700

 10.570

W celu uzyskania maksymalnej wydajności niezbędny jest najlepszy kombajn i operator, który może pracować w idealnym środowisku, chroniącym go przed czynnikami, które pogarszają jego koncentrację i powodują zmęczenie. Współczesne kombajny muszą pracować długie godziny przez większość roku. Kabina kombajnu oferująca relaksujące środowisko pracy jest absolutnie konieczna.

Dlatego nasi inżynierowie stworzyli jedną z najlepiej wyciszonych, najbardziej przestronnych i najwygodniejszych kabin na rynku, skonstruowaną z myślą o długich i wydajnych dniach pracy. Nowe, gumowe mocowania kabiny jeszcze bardziej zmniejszają drgania. Konsola sterująca została zintegrowana z podłokietnikiem fotela i jest na wyciągnięcie ręki operatora.

Istnieje możliwość wyboru spośród dwóch kabin - w wersji komfortowej i w wersji luksusowej z elektrycznie regulowanymi lusterkami, zwiększoną pojemnością schowków, opcją półaktywnego fotela operatora i pojemnikiem chłodzącym.

 

Kombajn Axial-Flow® serii 130 jest tak prosty i wygodny w obsłudze, jak to możliwe. Ilość funkcji, które mogą być sterowane za pomocą joysticka została zwiększona, a nowy wyświetlacz montowany na prawej konsoli umożliwia znacznie łatwiejsze monitorowanie kluczowych funkcji kombajnu. Monitor dotykowy AFS Pro 700 odbiera sygnały wideo i jest przystosowany do systemów telematyki, do monitorowania wilgotności i plonu oraz do systemów prowadzenia.

 

Serce kombajnów CASE IH serii 130 stanowi najnowszy rotor o małej średnicy, opracowany w celu zwiększenia przepustowości i dalszej poprawy wydajności omłotu bez negatywnego wpływu na jakość ziarna i słomy, zarówno w warunkach suchych, jak i wilgotnych, bez względu na rodzaj zbieranej uprawy.

 

 • Łagodny, ale dokładny układ Axial-Flow® oddziela więcej ziarna i pozostawia je w najlepszym możliwym stanie
 • Wysokość plonu i jakość przekładają się bezpośrednio na zyski
 • Łagodny przepływ rośliny z przenośnika pochyłego do stożka wprowadzającego rotora – NIE JEST WYMAGANY BĘBEN PRZYSPIESZAJĄCY PRZEPŁYW MASY
 • Konstrukcja stożka wprowadzającego zapewnia przyspieszenie przepływu masy z prędkości 8 km/h na podajniku do prędkości omłotu 100 km/h w czasie krótszym niż trzy sekundy
 • Rotor Axial-Flow® optymalizuje przepływ uprawy, zapewniając łagodny omłot i zwiększenie przepustowości w trudnych warunkach
 • Stożek wprowadzający przemieszcza ponad 30 m3/min powietrza, w wyniku czego uzyskuje się dobrą widoczność hedera, nawet w nocy w warunkach dużego zapylenia. To wyjątkowa funkcja rotora ST.


 

Hedery CASE IH najnowszej generacji, dostępne w szerokości do 7,6 m, są skonstruowane specjalnie do europejskich warunków i pozwalają w pełni wykorzystać możliwości kombajnu. Oferowany jest wybór hederów zbożowych 3050 VariCut lub serii 2000 oraz hedery 6- i 8-rzędowe do zbioru kukurydzy.

 

WYDAJNE HEDERY DO ZBIORU KUKURYDZY

 • Duża wydajność
 • Wyjątkowa niezawodność
 • Łatwiejsza konserwacja
 • Większa prędkość zbioru
 • Najwyższa jakość kukurydzy
 • Specjalnie zaprojektowane do kombajnów Axial-Flow®
 • Opcjonalny zespół rozdrabniacza 
CZYSTSZE ZIARNO – WYŻSZY ZYSK
Kombajny Axial-Flow® serii 130 zawsze były znane z dokładnego omłotu i czystości ziarna. Kombajn ocenia się na podstawie tego, jak dobrze wymłaca i oczyszcza ziarno. W zbiorniku ziarna nie ma miejsca na plewy i słomę, dlatego CASE IH kładzie wielki nacisk na stworzenie kombajnu z jednym z najlepszych na rynku układów omłotu, separacji i czyszczenia.WIĘCEJ ZIARNA W ZBIORNIKU - POZWOLI MAKSYMALIZOWAĆ TWOJE ZYSKI
Kombajny Axial-Flow® 130 przeznaczone są do zbioru dużych ilości czystego, nieuszkodzonego ziarna w szybkim tempie. Gdy uprawa jest dojrzała i gotowa, wiemy, że priorytetem jest jej szybkie zebranie. Każdy model Axial-Flow® posiada zbiornik ziarna, który ma wystarczającą pojemność, aby umożliwić zbiór uprawy z dużych pól dających wysokie plony bez niedogodności związanych z koniecznością zatrzymywania kombajnu i rozładunku ziarna. Przy zbiorze roślin paszowych, takich jak rozdrobnione kolby kukurydzy (CCM), zbiornik jest wystarczająco duży, aby pomieścić również części kolb. ZBIORNIK ZIARNA
Kombajny Axial-Flow® 130 przeznaczone są do zbioru dużych ilości czystego, nieuszkodzonego ziarna w szybkim tempie. Gdy uprawa jest dojrzała i gotowa, wiemy, że priorytetem jest jej szybkie zebranie. Każdy model Axial-Flow® posiada zbiornik ziarna, który ma wystarczającą pojemność, aby umożliwić zbiór uprawy z dużych pól dających wysokie plony bez niedogodności związanych z koniecznością zatrzymywania kombajnu i rozładunku ziarna. Przy zbiorze roślin paszowych, takich jak rozdrobnione kolby kukurydzy (CCM), zbiornik jest wystarczająco duży, aby pomieścić również części kolb.

Opcjonalna, sterowana z kabiny funkcja składania pokryw powiększających zbiornik ziarna zapewnia łatwiejszy transport/przechowywanie maszyny, jak również stanowi szybkie zabezpieczenie, jeśli pogoda się pogorszy. Otwarte pokrywy rozszerzają zbiornik ziarna ku górze w celu zapewnienia maksymalnego wypełnienia bez gubienia ziarna podczas pracy na pofałdowanym terenie. Centralny ślimak napełniający zbiornik ziarna sięga wysoko do góry, aby utrzymać efektywne napełnianie bez blokowania przepływu ziarna. 

 DOKŁADNE ROZDROBNIENIE I ROZRZUT - IDEALNE POKOSY
Niezależnie od systemu zakładania upraw, kombajn, który pozostawił równomiernie rozrzuconą i dokładnie rozdrobnioną słomę na dobrze ciętym ściernisku to dobra podstawa dla następnego procesu, bez względu na to, czy to będzie orka, uprawa minimalna, czy siew bezpośredni. To właśnie można uzyskać dzięki najnowszemu rozdrabniaczowi słomy CASE IH. Jeśli zdecydujesz się na formowanie bel ze słomy, również stwierdzisz, że na koniec niewiele pozostało na polu, ponieważ kombajny Axial-Flow® serii 130 zapewniają układanie równych, łatwych do prasowania pokosów.

 

NIGDY NIE BRAKUJE MOCY
Kombajny CASE IH Axial-Flow® serii 130 nowej generacji wyposażone są w najnowsze silniki spełniające normę emisji spalin Euro III B (Tier 4A). Jednak mniejsza ilość spalin nie oznacza spadku mocy, ani wzrostu zużycia paliwa. Tlenki azotu i cząstki stałe usuwane są z gazów spalinowych bez ich ponownego wykorzystywania. W porównaniu z poprzednimi modelami kombajnów układ selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) i zastosowanie płynu AdBlue sprawia, że silniki te redukują koszty paliwa/AdBlue nawet o 10% w zależności od modelu i warunków pracy. 

 

WIĘKSZA PROSTOTA, WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

W kombajnach Axial-Flow® serii 130 zastosowano układy napędowe, które są tak proste i wydajne, jak ich układ omłotu. Wszystkie kluczowe komponenty są napędzane przez centralną przekładnię montowaną bezpośrednio przy silniku w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Wszystkie napędowe i napędzane koła pasowe są odlewane, co pozwala im na skuteczny przekaz mocy przez wiele sezonów, zwiększając żywotność pasów napędowych. Napięcie pasów ustawia się zgodnie ze wskaźnikami, co eliminuje niedokładność i zapewnia optymalną wydajność układu napędowego. Wynikiem jest efektywne przeniesienie napędu, nawet w najbardziej wymagających warunkach zbioru. Jest to rozwiązanie, które zostało sprawdzone na całym świecie, przy zbiorze szerokiego zakresu upraw i na przestrzeni wielu lat. 

 

WYJĄTKOWA PRECYZJA
ZAAWANSOWANE SYSTEMY CASE IH AFS® zajmują czołową pozycję w rolnictwie precyzyjnym od ponad dziesięciu lat, dając rolnikom możliwość kontrolowania całego cyklu produkcji roślinnej. Oferta narzędzi AFS® CASE IH obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć powtarzalną dokładność do 2,5 cm, co zmniejsza ilość zakładek na polu i obniża koszty środków chemicznych, maksymalizując potencjał plonów. 

 

MAKSYMALNIE DŁUGI CZAS PRACY, MINIMALNE KOSZTY SERWISOWANIA – COŚ, NA CZYM CI ZALEŻY, A MY TO ZAPEWNIAMY

Kiedy masz przed sobą perspektywę całego dnia pracy podczas żniw, ostatnią rzeczą, której byś chciał to maszyna wymagająca czasochłonnych czynności konserwacyjnych. Codzienne kontrole i regularne konserwacje są proste, jeżeli wybierzesz kombajn Axial-Flow® serii 130. Skracanie czasu konserwacji i kosztownych przestojów to kluczowe cele CASE IH. Kombajny CASE IH Axial-Flow® Efficient Power posiadają mniejszą ilość ruchomych części niż inne kombajny i dodatkowo dzięki wysokiej jakości konstrukcji koszty ich eksploatacji są niższe w porównaniu z głównymi konkurentami. 

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus