Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Ładowacze czołowe - Ładowacze czołowe do ciągników - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

Ładowacze czołowe do ciągników

Firmie Case IH zależy na tym, aby jej Klienci osiągali maksymalne korzyści z dokonanej inwestycji. Nowe ładowarki czołowe LRZ firmy CASE IH łączą w sobie moc, stabilność, zdolności przeładunkowe oraz nowoczesne wzornictwo i stanowią żywy przykład innowacyjnej koncepcji ładowarki. Przodują one pod względem funkcjonalności i są wyposażone w wyrafinowane rozwiązania techniczne, ułatwiające użytkownikowi codzienną pracę poprzez zapewnienie wyśmienitych osiągów i wygodnej obsługi.

Sprawdź warunki finansowania zakupu

 

Modele Maks. udźwig
[kg]
Maks. wysokość mierzona w osi przegubu
[mm]
LRZ 95 2.060 3.740
LRZ 100 2.540 3.740
LRZ 120 2.300 4.070
LRZ 130 2.640 4.070
LRZ 150 2.800 4.260


Z-Kinematik jest innowacją, która wyróżnia nową ładowarkę czołową serii LRZ. Mechaniczne samopoziomowanie w połączeniu z systemem Z-Kinematik było stosowane już wcześniej, lecz umieszczenie drążka kierowniczego w tylnym słupku ramienia podnoszącego stanowi przełomowe, kreatywne rozwiązanie, które zdecydowanie zwiększa komfort pracy ładowarki, zapewniając lepszą widoczność i wzmacniając konstrukcję maszyny.
 

Nowatosrki słupek o U-kształtnym profil z mostkiem
Ta nowa koncepcja ułatwia pracę operatora, gdyż w tradycyjnych ładowarkach samopoziomujących konieczna była obsługa hydraulicznego systemu kierowania. Ta ulepszona konstrukcja, pozwalająca na eliminację drążków sterowniczych u góry zapewnia operatorowi lepszą widoczność ładowanego materiału oraz obszaru roboczego z przodu i po bokach. W ten sposób wzrasta poziom bezpieczeństwa i szybkość prac przeładunkowych. Ponadto, dzięki systemowi Z-Kinematik, wzrasta udźwig ładowarki. W efekcie Klient otrzymuje bardzo silną i niezawodną ładowarkę czołową, z której będzie niezmiernie zadowolony.
Słupek jest wykonany z pojedynczej płyty stabilizowanej wewnętrznym mostkiem. Wewnętrzny drążek sterowniczy przeprowadzony jest przez otwór w płycie mostka, natomiast przewody hydrauliczne są ukryte wewnątrz dolnej partii słupka.


INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA W KAŻDYM SZCZEGÓLE
W nowych ładowarkach LRZ firmy Case IH prawie każda funkcja została zaprojektowana kompletnie na nowo lub ulepszona w pod każdym względem. Przewody hydrauliczne zostały ukryte, lecz zapewniony jest do nich dobry dostęp, a centralny blok hydrauliczny jest umieszczony za rurą poprzeczną.

Zamaskowane przewody hydrauliczne
Prowadzenie metalowych przewodów w osłoniętych wnękach pod ramieniem podnoszącym jest rozwiązaniem pomysłowym, logicznym i praktycznym z paru powodów. Zdejmowana osłona chroni przewody przed uszkodzeniem - elegancki wygląd nie wynika tylko i wyłącznie z kwestii estetycznych. To rozwiązanie firmy CASE IH jest ze wszech miar korzystne dla użytkownika, gdyż wszystkie przewody, a w szczególności połączenia i złączki, są zawsze i tym samym szybciej dostępne.
 

Centralne urządzenie hydrauliczne - kompaktowa konstrukcja
Centralny blok hydrauliczny oraz moduły dodatkowe zajmują mało miejsca i są umieszczone w optymalnym miejscu za rurą poprzeczną. W tym miejscu nie zasłaniają one widoku ku przodowi ładowarki i na materiał. Cały układ hydrauliczny jest zamaskowany za pomocą solidnej osłony, która zabezpiecza go przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Dwustronny zawór ograniczenia ciśnienia (DBV), załączany ciśnieniem 210 bar, chroni siłowniki hydrauliczne przed przeciążeniem przy pracy pod dużym obciążeniem.


System Szybkozłączy
Montaż i demontaż ładowarki z rodziny LRZ jest kwestią paru sekund dzięki zastosowanemu przez firmę Case IH unikalnemu systemowi szybkozłączy. Proste podłączanie ładowarki Podjedź ciągnikiem do ramion ustawionej ładowarki czołowej. Elementy sprzęgające swobodnie wchodzą do haków osprzętu wykonanych w technologii kucia matrycowego. Podłącz system elektryczny i hydrauliczny za pomocą pojedynczej złączki Multi Quick. Podnieś ramiona ładowarki, aby załączyć haki. Połącz ze sobą wieżę i ramiona ładowarki za pomocą bocznych uchwytów. Złóż samoregulujące się podpórki i już możesz jechać.S zybkie wysypywanie Funkcje "+" (plus): Szybkie wysypywanie umożliwia szybki rozładunek zawartości łyżki (w modelach NS i MS).

Zwiększony kąt zgarniania

Funkcje "+" (plus): Zwiększony kąt zgarniania 24 umożliwiający szybszy załadunek (w modelach MS).

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus