Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Prasy - Prasy kostkujące - Prasy kostkujące serii LB 4 - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

Prasy kostkujące serii LB 4

Zewnętrzny wygląd nowych pras LB odzwierciedla zupełnie nowe podejście do projektowania. Wszystkie kluczowe elementy zostały zmienione lub przebudowane. Konstrukcja ta zawiera niezwykle wytrzymałą rame srodkową, nowy podnośnik oraz rotor do szybkiego zbierania i przeniesienie dla komory prasowania. Nie wszystko uleglo zmianie Case IH pozostawił sprawdzone elemnty z poprzenich modeli takie jak wyjątkowo niezawodny system podwójnego wiązania. Wydajne i niezawodne zbiory od  luznego pokosu do stabilnych bali.

Modele Minimalna moc WOM
(kW/KM)
Wymiary beli
(szerokość x wysokość (cm))
Maksymalna liczba noży
LB 324 STANDARD 75/102 80 x 70 -
LB 324 UGNIATACZ SIECZKARNIA 80/110 80 x 70 6
LB 324 WBUDOWANY WIRNIK TNĄCY 95/130 80 x 70 9 LUB 19
LB 334 STANDARD 75/102 80 x 90 -
LB 334 UGNIATACZ SIECZKARNIA 80/110 80 x 90 6
LB 334 WBUDOWANY WIRNIK TNĄCY 95/130 80 x 90 9 LUB 19
LB 424 STANDARD 85/114 120 X 70 -
LB 424 WBUDOWANY WIRNIK TNĄCY 105/141 120 X 70 15 LUB 29
LB 434 STANDARD 90/122 120 X 90 -
LB 434 WBUDOWANY WIRNIK TNĄCY 110/150 120 X 90 15 LUB 29

Za pomocą monitora AFS® C ASE I H k ontroluje s ię w szystkie kluczowe funkcje prasy łącznie z wiązaczem. Modele LB4 wyposażone są w nowy wizualny pomocniczy przyrząd sterowniczy do podejmowania małych lub nieregularnych pokosów. Dzięki temu nawet w takich warunkach bele są równomiernie zwarte. Na monitorze AFS Pro 700 można równolegle nadzorować obrazy rejestrowane przez kilka kamer wideo. Bezproblemowo możliwe jest sterowanie prasą do belowania za pomocą terminali ciągników kompatybilnych z magistralą Isobus.


Nowy szybki zbieracz o szerokości roboczej do 2,40 m, z mocnymi zębami i dodatkową rolką doprowadzającą, umożliwia utrzymanie wysokiej prędkości przy wszystkich uprawach i we wszystkich warunkach. Regulowany dociskacz pokosu w postaci grabi lub rolek wraz z dodatkowym przenośnikiem ślimakowym i centralną rolką wciągającą zapewnia szybkie i bezstratne doprowadzanie również w przypadku materiału prasowanego o dużej objętości.


Prasy do belowania CASE IH są amortyzowane – dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i najlepszego prowadzenia na drodze. Do wszystkich warunków zastosowań dostępny jest duży wybór opon oraz oś pojedyncza lub tandemowa, opcjonalnie z kierowaną tylną osią. Opony o dużych rozmiarach i kierowana tylna oś zapewniają zmniejszenie nacisku na glebę i oszczędzają roślinność. Mimo doskonałej mocy i wydajności nowe formujące prostopadłościenne bele prasy serii LB charakteryzują się bardzo kompaktową konstrukcją i nawet z ogumieniem 600 mm ich szerokość nie przekracza 3 m. W zależności od lokalnego porządku prawnego możliwa jest jazda drogowa z prędkością do 60 km/h.


Sprawdzony, nadzwyczaj niezawodny system podwójnego wiązacza w nowych prasach może być wyposażony w układ czyszczenia sprężonym powietrzem. Chroni go to przed pyłem i kurzem oraz gwarantuje bezzakłóceniową pracę. Opcja ta zaprojektowana została wraz z poprawionym aktualnym systemem czyszczenia do zastosowań w warunkach ekstremalnego zapylenia, na przykład na terenach suchych.


Czy to siano, słoma, czy pierwsze cięcie do silosu ciężkiego, bogatego w cukier materiału – prasy do belowania LB zapewniają optymalne bele i najwyższą jakość w przypadku pasz i ściółki. Spośród czterech modeli w tej serii oraz opcji wyposażenia w noże i wirniki tnące można wybrać rozwiązanie optymalne dla wymagań danego zakładu lub przedsiębiorstwa świadczącego usługi. Zwartość bel można łatwo nastawić z siedzenia ciągnika za pomocą monitora AFS® – niezależnie od tego, jak szybko prasa pracuje.


JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus