Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:3) in /libs/Session.class.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:3) in /index.php on line 34
Kombajny / Hedery - Kombajn New Axial-Flow® 5140 - 6140 - 7140 - Kisiel - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy.

Kombajn New Axial-Flow® 5140 - 6140 - 7140

3 MODELE MIĘDZY 312 do 449KM 
W kombajnach Axial-Flow® 140 najważniejsza jest większa wydajność -- bez względu na ukształtowanie terenu. Na dodatek teraz nie zmarnujesz ani jednej minuty na prace serwisowe dzięki ułatwionemu dostępowi do punktów serwisowania po prawej stronie kombajnu oraz zastosowaniu łatwiejszych w obsłudze mniejszych i lżejszych klepisk. A co najważniejsze, system zarządzania pozostałościami Residue Management łatwo i szybko przełącza się pomiędzy trybem rozrzucania a formowaniem pokosu, zapewniając równomierne rozrzucanie sieczki, istotne w nowoczesnym rolnictwie.         

  Typ / Pojemność (w cm3) Moc maks. KM (kW) ECE R120 przy obr./min Kabina Comfort 
Axial-Flow 5140  6-cylindrowy, turbodoładowany, z chłodnicą końcową/6.700  312 (230) przy 2000  Standardowo
Axial-Flow 6140  6-cylindrowy, turbodoładowany, z chłodnicą końcową/8.700  400 (295) przy 2000  Standardowo
Axial-Flow 7140  6-cylindrowy, turbodoładowany, z chłodnicą końcową/8.700  449 (330) przy 2000  Standardowo

Zespoły żniwne Case IH najnowszej generacji — w przypadku kombajnów serii 140 dostępne w wersjach o szerokości do 9,3 m — zostały zaprojektowane na potrzeby europejskich rolników i umożliwiają pełne wykorzystanie potencjału kombajnu. Oferujemy szeroką gamę zespołów żniwnych, w tym wersje zbożowe z regulowanym zespołem tnącym, wersje elastyczne, wersje z podbieraczem, wersje z przenośnikiem taśmowym oraz wersje do zbioru kukurydzy — przy czym każdy z nich zapewnia wysoką wydajność w połączeniu z niezawodnymi i łatwymi w serwisowaniu maszynami marki Case IH.

Sprawdzona koncepcja pojedynczego rotora zapewnia wysoką wydajność i najwyższą jakość omłotu w każdych warunkach. Lżejsze i odporne na ścieranie klepiska ułatwiają przełączanie się między poszczególnymi uprawami, co pozwala zoptymalizować zbiory. Ponadto wąski kształt klepisk umożliwia większą możliwość konfiguracji roboczej w zależności od warunków zbiorów i łatwość wymiany klepisk dzięki prostemu dostępowi do przedziału rotora.

Kombajny Axial-Flow® należą do rynkowej czołówki, jeśli chodzi o wielkość i efektywność obszaru czyszczenia. Dzięki zastosowaniu 6 ślimaków przepływ masy żniwnej do zespołu czyszczącego jest równomierny i spójny nawet w przypadku pracy na polach o pofałdowanej rzeźbie terenu. Nowy przepływowy system czyszczenia ziarna X Flow Cleaning zapewnia wysoką wydajność i czyste próbki ziarna podczas prac na wzniesieniach.

Kombajny Axial-Flow® serii 140 umożliwiają szybkie dostarczanie do zbiornika dużych ilości czystego, najwyższej jakości ziarna. Dzięki maksymalnej prędkości wyładunku wynoszącej 88 l/s w przypadku modelu 5140 oraz 113 l/s w przypadku modeli 6140 i 7140 opróżnianie zbiornika przebiega wyjątkowo sprawnie. Długość ślimaka wygarniającego i nowa opcjonalna obracana końcówka rury wyładowczej umożliwia zachowywanie wygodnej odległości między przyczepą na ziarno a kombajnem. Przyczepę można teraz napełniać równomiernie bez strat ziarna nawet w wietrzny dzień, a możliwość rozładunku w czasie jazdy dodatkowo oszczędza czas.

Zaawansowane systemy rolnicze (AFS) Case IH przekazują ważne dane umożliwiające podejmowanie trafnych decyzji w celu optymalizacji procesu zarządzania produkcją rolną — od prac uprawowych po minimalizację kosztów. Opcjonalny układ AFS AccuGuide wykorzystuje sygnał GPS i automatycznie naprowadza kombajn. Duża precyzja — wynosząca do 3 cm — praktycznie eliminuje nakładające się przejazdy, co wpływa na ograniczenie kosztów i optymalizację efektywności. Opcjonalne układy telematyki Case IH umożliwiają połączenie systemu rejestrowania danych kombajnu z komputerem w biurze, pozwalając na wymianę danych dotyczących maszyny, informacji agronomicznych oraz danych z miejsca pracy.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krzysztof Surowiec Kierownik regionalny tel. 512 056 556 krzysztof.surowiec@kisiel.info
Paweł Białogoński Przedstawiciel Handlowy tel. 721 948 880 pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!

powrót

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm

 • Case IH
 • Akpil
 • Dieci
 • Horsch
 • Joskin
 • Lemken
 • Pichon
 • Pronar
 • Steyr
 • Unia Grudziądz
 • Wielton
 • Zasław
 • Exprom Krośniewice
 • Krukowiak
 • Ursus